logo_korado

 

radik

 

Doskové tepelné telesá RADIK sú určené k montáži do tepelných sústav ústredného kúrenia budov s najvyššim prípustným prevádzkovým prítlakom vody 1,0 MPa, v ktorých sa používa ako teplonosná látka voda alebo vodné roztoky v najvyššej prevádzkovej teplote nižšej ako 110°C. Telesá RADIK sú určené pre jednotrubkové a dvojtrubkové tepelné sústavy s núteným a niektoré i so samotiažným obehom vody. Vlastnosti teplonostnej látky – vody, musí byť v súlade s normou ČSN 07 7401.

Doskové tepelné telesa RADIK sú ponúkané v základnom farebnom prevedení biela RAL 9016 a na objednávku podľa vzorkovníka farieb v ďalších 21 farebných odtieňoch.

 

koralux

 

Trúbkové teplené telesá KORALUX sú určené predovšetkým k vykurovaniu kúpelní, WC, kuchýň a miestností s podobným charakterom. Vďaka svojej konštrukcii sú použiteľné v teplovodných tepelných sústavách s núteným i samoťažným obehom teplonostnej látky. Sú vyrobené z uzavretých oceľových profilov rôznych priemerov a tvarov.

 

Doskové tepelné telesa RADIK sú ponúkané v základnom farebnom prevedení biela RAL 9016 a na objednávku podľa vzorkovníka farieb v ďalších 21 farebných odtieňoch.

 

koraterm

 

Dizajnové tepelné telesá KORATHERM sú novým produktom, ktorý výrazne rozširuje portfólio komfortných dizajnových telies vyrábaných firmou KORADO. Široký sortiment uceleného výrobkového radu KORATHERM pozostáva z piatich základných modelov. Líniovej, horizontálnej alebo vertikálnej. Tepelné telesá sú konštrukčne usporiadané do viacerých typov. Ponúkaná farebná paleta spolu s variabilne riešeným pripojením týchto telies k tepelnej sústave rozhodne vyhovie požiadavkám aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Doskové tepelné telesa RADIK sú ponúkané v základnom farebnom prevedení biela RAL 9016 a na objednávku podľa vzorkovníka farieb v ďalších 21 farebných odtieňoch.

 

konvektory

 

Významným krokom k rozširovaniu nášho výrobkového portfólia bolo uvedenie sortimentu podlahových, nástenných, voľne stojacích, lavicových a špeciálnych konvektorových telies, ktoré po technickej i dizajnovej stránke plnohodnotne dopĺňajú ponuku tepelných telies skupiny KORADO. Nové produktové rady konvektorov majú náväznosť na dlhodobú tradíciu spoločnosti a sú rozčlenené do 5 výrobkových skupín, v ktorý sú zaradené aj konvektory s ventilátorom.

 

KORAFLEX – podlahové konvektory, KORALINE – voľne stojace konvektory a tepelné lavice, KORAWALL – nástenné konvektory, KORASPACE – fasádne konvektory, KORABASE – tepelné výmenníky.

 

Viac informácií o produktoch spoločnosti Regulus nájdete na stránkach výrobcu: logo_korado